Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskolezským krajem

Počítadlo návštěv TOPlist
Kde nás najdete

vyhodnocení soutěže "HLEDÁME MLADÉHO GRAFIKA"

Naše školní družina se přihlásila do výtvarné soutěže „ Hledáme mladého grafika „ . Vyhlašovatel soutěže : Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč.  Soutěž byla určena především pro žáky 2. stupně a pro studenty středních škol. 

Soutěž naše děti ve školní družině zaujala, s chutí se pustily do práce ! Zapojily se děti mladšího školního a také druhý stupeň. Vznikaly „ fantazijní „ výtvory ,  motivací byla představa budoucnosti – naše země v roce 2050. 

Moc gratulujeme TOMÁŠKOVI KOMÁČKOVI, který  se umístil mezi 20 nejlepšími účastníky, ve své kategorii mladších žáků se umístil na 1. místě! ( oddělení ŠD 1, vychovatelka Vlaďka Sobolová).

Rovněž gratulujeme klukům 2. stupně  - jmenovitě : Matyáš Stach, Filip Chuchma, Ilia Iliev, . Tito získali ocenění za originální zpracování svého pohledu na Zemi v roce 2050. ( oddělení školní družiny 4, vychovatelka Věra Matýsková).  

Do soutěže nás přihlásila vychovatelka Gabča Dobešová, která se společně s  dětmi zúčastnila slavnostního vyhodnocení v Přelouči.

Do této soutěže bylo zapojeno více žáků z naší školní družiny. „ Vítězové „ převzali ceny i pro tyto děti. 

Všem dětem moc děkujeme za „ pohled do budoucnosti „ , který dovedly ztvárnit a že se to některým povedlo hodně dobře – ocenila i odborná porota až v Přelouči !