Abilympiáda v Karviné 2022

Za krásného jarního počasí ve 14. hodin zastavily před školou dva automobily      a z nich vyběhli naši žáci s rozzářenými pomalovanými tvářemi ještě plni dojmů z přechozích hodin. Vraceli se totiž z daleké cesty, z Karviné, kde se účastnili soutěže zručnosti a pracovních dovedností. Osmá karvinská ABILYMPIÁDA probíhala k 100. výročí pořadatelské školy SŠ, ZŠ a MŠ Komenského 614,  p.o. Naši žáci Alena Kvitová, Elena Rašková, Denis Gřes, Filip Jurečka, Vojtěch Klug a Vojtěch Krygel se zapojili v průběhu dopoledne do všech disciplín - aranžování květin, drátování, studená kuchyně, mechanická montáž, malované kamínky, práce se dřevem a pletení velikonoční pomlázky. Naše děti si ze soutěže odnesli mnoho dovedností, radosti ze zdařilé práce a také i malé dárečky. Naši žáci 9. ročníku získali ve všech soutěžích ABILYMPIÁDY čtyři 2. místa. Gratulujeme !!! Poděkování patří také asistentkám paní Martině Raškové, paní Lence Duksové  a magistře Šárce Brandové za podporu a fandění našim žákům.