Koprstar 2022

Ve středu 9. března proběhlo školní kolo pěvecké soutěže " Koprstar 2022".  Žáci 1. stupně zpívali převážně lidové písničky bez doprovodu. Žáci 2. stupně zpívali populární písně s doprovodem. Všichni zpívali s nadšením a byli za své výkony odměněni diplomem a drobnými cenami. Žákyně 9. ročníku Elen Rašková si svým přednesem titulní písně z filmu Titanik zajistila postup do semifinále, které se uskuteční 16. března v Kulturním domě v Kopřivnici. Držíme palce !

Současně několik žáků soutěžilo v recitaci s velmi pěkným a i vtipným přednesem s prvky dramatizace.