Fulnecký pětiboj 2019

Dne 27. listopadu se osm žáků naší školy zúčastnilo Fulneckého pětiboje ve Fulneku. Zasoutěžit si přijeli také žáci z Nového Jičína, Oder a Bílovce. Sešlo se pět týmů.

Pětiboj zahrnoval souboj v pexesu, hádání předmětů (poslepu), hod koulí, foukání kuličky slámkou a štafetovo-překážkový běh. Zápolení družstev v sobě neslo soutěživého ducha, prvky velkého povzbuzování, fair play a příjemnou atmosféru.

Obdrželi jsme dvě ocenění:

Viliam Darnady si vybojoval - 2. místo (za 1. stupeň ZŠ),

Sabina Žáčková získala - 1. místo (za 2. stupeň ZŠ).

Velkou aktivitu a snahu ukázali také NataliaYordánová, Patrik Široký, Adam Hampl, Tomáš Ondříček, Patrik Hudák a Sabrina Rajzová.