Společné tvůrčí dílny s rodiči - výroba adventních věnečků

V předvánočním čase se rodiče se svými dětmi setkali ve škole při společné výrobě adventních věnečků. Rodiče si nejen vyrobili adventní věnečky, ale také si společně povídali s učiteli a ochutnali připravené občerstvení. Tato společná setkávání rodičů, dětí i učitelů škola připravuje několikrát do roka v rámci tvůrčích dílen. Pedagogům školy se tímto způsobem daří budovat pozitivní vztah rodičů i dětí ke škole.
Tentokrát se společné setkání neslo v duchu vánoční atmosféry, rodiče odcházeli spokojeni a také vánočně naladěni.