Roční plán školní družiny

Pohádkový svět

Celoroční plán naší školní družiny se nese v duchu pohádkovém. A do pohádkového světa vstoupili naše děvčata a chlapci ve čtvrtek dne 14. 9. 2017. A jaký byl začátek? Jako v pohádce – byl jednou jeden….a už jsme se všichni společně procházeli pohádkovým světem, plnili úkoly od známých či méně známých pohádkových bytostí – Sněhurka nám zanechala jablíčka, do kterých jsme s chutí zakousli, Bystrozraký nám zadal úkol – hledání barevných očí, nechyběly úkoly od Siláka Jarouška, zkusili jsme létat s větrem o závod… a mnoho dalšího. Závěr patřil slibu, který jsme dali našemu pohádkovému světu …Děti si odnesly malovaný obrázek s kouzelným bonbónem, který si musí sníst v úplné tichosti, přitom zavřít oči a přát si své tajné přání…. Našim přáním je, abychom – všichni společně – prošli naším pohádkovým světem s úsměvem a  radostí ….