Zdravotnický víceboj 2021

Dne 29. 11. se žáci 8. ročníku zúčastnili akce „ZDRAVOTNICKÝ VÍCEBOJ“ ve skautském centru Vanaivan v Kopřivnici. Žáci postupně procházeli pěti stanovišti, kde se v reálu setkávali s pěti zraněnými osobami – osoba v bezvědomí, tepenné krvácení, otevřená zlomenina, popálenina a autonehoda. Každému zraněnému museli poskytnout první pomoc. Po splnění úkolů všech stanovišť, si společně vysvětlili, co udělali správně a jak se v dané situaci příště zachovat. Akce se všem žákům líbila a byla pro všechny přínosem v poskytnutí první pomoci.