Okresní a krajské kolo v lehké atletice

V úterý 17. 5. 2016 se žáci naší školy zúčastnili Okresního kola v lehké atletice v Novém Jičíně. Soutěžilo se v atletickém čtyřboji: Běh na krátkou trať, skok daleký, hod míčkem, běh na dlouhou trať.

V kategorii mladších žáků se na 3. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístil Radek L'upták. Družstvo mladších žáků se ve své kategorii umístilo na 2. místě.

V kategorii mladších žákyň se na 2. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístila Dominika Horváthová. Družstvo mladších žákyň se ve své kategorii umístilo na 2. místě.

V kategorii starších žáků se na 2. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístil Adrian Gomola. Družstvo starších žáků se ve své kategorii umístilo na 2. místě.

V kategorii starších žákyň se na 3. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístila Kristýna Kotlárová, na 2. místě se umístila Anna Vargová. Družstvo starších žákyň se ve své kategorii umístilo na 1. místě.

Do krajského kola postupují: Anna Vargová, Kristýna Kotlárová a Adrian Gomola.

Výsledky krajského kola: 3. místo družstvo žáků

4. místo družstvo žákyň