Setkání se seniory

Setkání se seniory v Domově Příbor před Vánocemi 13.12.2023

Žáci 8. a 9. ročníku měli možnost prohlédnout si prostory Domova pro seniory v Příboře. Seznámili se s provozem a fungováním zařízení tohoto typu, následovalo seznamování s obyvateli Domova a předávání dárků. Naši žáci předávali vlastnoručně vyrobená keramická srdíčka a vánoční přání v rámci akce Vánoční pošta pro radost. Do Vánoční pošty pro radost jsme se zapojili společně s dalšími školkami a školami z okolí. Následovalo povídaní u čaje.  Senioři nám ukazovali aktivity, kterými se baví ve volném čase. Těšíme se na další společné aktivity.