Hasičská zbrojnice Lubina - Větřkovice

Dne 28. června 2021 navštívili žáci 3., 4., 5. ročníku, v rámci preventivního programu, hasičskou zbrojnici Sboru dobrovolných hasičů v Lubině-Větřkovicích. Členové sboru ukázali žákům garáž s výjezdní technikou, každý si mohl vyzkoušet vybavení k zásahu a dokonce i zásahový oblek. Před zbrojnicí byly připraveny soutěže – překážková dráha a stříkání vodou ze džberové stříkačky do terče. Žáci si kromě zážitků odnesli také omalovánky a papírové skládačky hasičských aut.