Gastrohrátky

Krásné slunečné páteční dopoledne 21. 6. 2024 přijeli vybraní žáci 9. ročníků prožít do Frenštátské hotelové školy akci "Gastrohrátky“. Spolu s nimi soutěžilo i dalších 255 žáků z 11 základních škol. Žáci Hotelové školy připravili animační program, předvedli svoji práci kuchařů, číšníků a cukrářů. Na stanovištích žáci například přiřazovali národní jídla k daným státům, vyzkoušeli si nést talíř plný vody, který nesměli vylít, snažili se určit název tropického ovoce a mnoho dalších aktivit.