Turnaj ve stolním tenise 2017

V úterý 28. února proběhl turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnili žáci z Nového Jičína, Bílovce, Frenštátu pod Radhoštěm a Kopřivnice. Žáci byli rozděleni do tří kategorií: mladší žáci, starší žáci a starší žákyně. V kategorii mladších žáků se na 3. místě umístil  Matěj Turták z Kopřivnice, na 2. místě Alexander Lakatoš z Bílovce a na 1. místě Lukáš Kiš z Nového Jičína. V kategorii starších žákyň se na 3. místě umístila Kristýna Kotlárová z Kopřivnice, na 2. místě Sára L'uptáková z Kopřivnice a na 1. místě Naděžda Ferencová z Bílovce.  V nejpočetnější kategorii starších žáků se na 3. místě umístil Adam Mičulek z Bílovce, na 2. místě Patrik Strnadel z Kopřivnice a na 1. místě  Tomáš Lacina z Nového Jičína.

Děkujeme všem za skvělou sportovní atmosféru a těšíme se zase za rok!