Slavnostní zahájení školního roku 2016/2017

Dne 1. září jsme v tělocvičně školy zahájili nový školní rok 2016/2017 společným setkáním. Paní ředitelka přivítala všechny žáky i přítomné rodiče. Poté byly představeny děti, které nastupují do přípravné třídy „Sluníčko“, která při naší škole pracuje již pátým rokem. Děti přivítala paní učitelka Mgr. Hana Merendová. Dále byly představeny děti z 1. třídy, které přivítala jejich třídní učitelka, paní Mgr. Jana Polívková. Poté byli představeni všichni pracovníci školy, žáci se dověděli, kdo bude jejich třídních učitelem a se kterými spolužáky budou do třídy chodit. Paní ředitelka pohovořila o tom, že nás v letošním školním roce čekají zajímavé projekty, akce, soutěže i ozdravný pobyt. Popřála rovněž všem dětem, rodičům a pedagogům úspěšný rok plný nového poznání, zajímavého učení, tvůrčí spolupráce, společného setkávání i vzdělávání v atmosféře pohody a radosti.

Pak se již všichni žáci se svými pedagogy odebrali do tříd, kam s nimi mohli odejít i přítomní rodiče a strávit tak první den se svým dítětem ve škole.