Tvůrčí dílna s rodiči - výroba adventních věnců

Ve středu 30.11. zavládla v naší škole opravdová vánoční atmosféra. Rodiče  se svými dětmi se odpoledne setkali s pedagogy školy a společně vyráběli adventní věnečky. Třída byla plná radostné spolupráce a věnečky se opravdu všem povedly. Všichni si také společně pochutnali na kávě či čaji, ochutnali cukroví a poslouchali vánoční koledy. Tvůrčí dílna s rodiči byla  povedenou akcí. Je velmi příjemné setkávání dětí, rodičů i pedagogů při společné tvůrčí práci, proto budeme tyto akce rozhodně opakovat.