Využití ICT při výuce dětí­ s LMP

V období červen 2011 až červen 2012 byl na škole realizován projekt "Tvorba a ověřování výukových materiálů, pracovních listů a programů pro výuku žáků s lehkým mentálním postižením". Byl podpořen v rámci OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost – Rovné příležitosti dětí a žáků, včetně dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

Cílem projektu bylo vytvořit učební pomůcky k opakování učiva 2. stupně ZŠ praktických v předmětech PŘÍRODOPIS, ZEMĚPIS a DĚJEPIS.

Pomůcky pro výuku mají svou tištěnou podobu ve formě laminovaných barevných listů s výkladem a černobílých pracovních listů. Učební látka je zpracována také v elektronické podobě pro idividuální výuku v počítačové učebně nebo společnou výuku na interaktivní tabuli.

Bližší informace k projektu a kontaktní osoby, u nichž lze vyzvednout výstupy z projektu:

Ing. Věra Bubíková

PROJEKT VYUŽITÍ ICT VE VÝUCE DĚTÍ S LMP