Týdny zdraví ve škole II. aneb S etikou i etiketou do života správnou cestou

Dotační program Moravskoslezského kraje:

Podpora aktivit v oblasti prevence rizikových projevů chování pro školní rok 2016/2017

Název projektu:

„TÝDNY ZDRAVÍ VE ŠKOLE II. aneb S etikou i etiketou do života správnou cestou"

Cíl projektu:

Cílem projektu je realizace preventivních aktivit a činností se zaměřením na prevenci rizikového chování a výchovu ke zdravému životnímu stylu formou realizace „Týdnů zdraví“, zvyšováním osobní odpovědnosti, změnami postojů, názorů a chování v daných oblastech při využití etické výchovy u žáků ze sociokulturně znevýhodněného prostředí.

Doba realizace projektu:

1. 9. 2016 – 30. 8. 2017

Celkový rozpočet projektu:

82 800,-Kč

Výše poskytnutých finančních prostředků:

Dotace Moravskoslezského kraje: 61 400,-Kč

Vlastní podíl školy: 21 400,-Kč

O jednotlivých oblastech a aktivitách projektu budeme průběžně informovat na webových stránkách školy.