Kouření - I. stupeň ZŠ

Primární prevence a podpora zdraví, téma: „KOUŘENÍ"

Realizace: Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě,

Lékařská fakulta Ostravské univerzity

V březnu 2022 byl realizován program primární prevence a podpory zdraví pro všechny žáky 1. stupně ZŠ.

Vzdělávací program s názvem - „KOUŘENÍ“ - byl zaměřený na rizika související s kouřením a motivaci k rozhodnutí nekouřit.

Program byl realizován odborníky z resortu zdravotnictví, proběhl formou přednášky s diskuzí a poté následovala interaktivní hra „Hravě o prevenci“.

Žákům se aktivní forma preventivního programu velmi líbila, přinesla mnoho důležitých informací.

Děkujeme a budeme rádi za další spolupráci.