Rukodělný workshop Vrbno pod Pradědem

Dne 19.2.2019 se žáci naší školy v rámci projektu Grammy zúčastnili rukodělného workshopu ve Vrně pod Pradědem. Součástí naší návštěvy byla prohlídka školy, seznámení se s vybavením školy a prezentací výrobků místních žáků.

Naši žáci si v rámci připraveného workshopu vyzkoušeli řadu rukodělných činností  - vyráběli rámečky na fotografie z kartonů, látková srdíčka, vyzkoušeli si ubrouskovou techniku, šili panenky z vlny a provlékali na drátkovaná srdíčka ozdobné perličky. Po celou dobu se učili vzájemně spolupracovat a diskutovat o různých pracovních postupech.

Akce byla velmi dobře připravena, poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci. těšíme se na další společná setkání.