Dopravní soutěž Frenštát pod Radhoštěm 2024

31.5. 2024 se žáci naší školy zúčastnili tradiční Dopravní soutěže ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Školu reprezentovali Kamila Žáčková, Adam Michálek, Marian Novák a David Šulák.

Žáci soutěžili v tradičních disciplínách: test cyklisty a chodce, poznávání dopravních značek, řešení přednosti v jízdě na křižovatkách, jízda zručnosti na dopravním hřišti a řešení názorných situací v případě dopravní nehody.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích. I. kategorie žáci 6. a 7.ročníků, II. kategorie žáci 8. a 9.ročníků.

V I. kategorii vybojoval David Šulák 3.místo, Ve II. kategorii získala 1.místo Kamila Žáčková  a 2.místo Adam Michálek.

Oba skončili na 1. místě a o pořadí rozhodl rozstřel.

Soutěž probíhala v příjemné atmosféře za přítomnosti městské policie, která na průběh celé akce dohlížela.