Bezpečná doprava budoucnosti

1. místo v krajské soutěži "Bezpečná doprava budoucnosti" vyhlášené Policií ČR patří žákům ZŠ Floriána Bayera, Kopřivnice

Kolektivní práce žáků 1. stupně ZŠ Floriána Bayera získala 1. místo v krajské výtvarné a literární soutěži vyhlášené Policií ČR. Slavnostní vyhlášení proběhlo dne 25. 4. 2024 v prostorech Obvodního oddělení Policie ČR Ostrava-střed. Kromě diplomů a hodnotných dárků byla pro vítězné žáky připravena exkurze spojená s návštěvou pracoviště kriminalistických technik. Žáci si mohli vyzkoušet, jak se snímají otisky prstů, jak probíhá fotografování pachatelů, viděli další praktické ukázky z policejní práce a navštívili i celu předběžného zadržení. Akce byla velmi kvalitně připravena, žáci si odnesli nejen radost z vítězství, ale i mnoho nových informací o práci kriminalistů a policistů. Vítězná práce žáků ZŠ Floriána Bayera Kopřivnice postoupila do celostátního kola. Věříme, že i tam bude vítězná práce Moravskoslezského kraje úspěšná.

Mgr. Vlasta Geryková

Odkaz na diplom zde: