ŠKOLA - NEŠKOLA

Po návratu z nechtěného domácího vyučování, nás čekala další výzva. Instalace elektrických rozvodů a malování v celé budově školy. Naštěstí bydlíme ve městě, kde je spousta možností co podnikat mimo lavice školních tříd. Využili jsme naši zahradu se spoustou vzdělávacích prvků, kterou si děti později namalovaly. Určitě nesmíme zapomenout na turistické výlety po okolí Kopřivnice a do Štramberku.  Za odměnu jsme si vychutnali pravé plněné Štramberské uši. Především kluci měli radost z návštěvy muzea automobilů v Kopřivnici, a také nás nadchla výstava voskových figurín s názvem České dějiny, kde jsme blíže poznali české historické osobnosti. Bohužel dlouho plánovanou návštěvu ostravské ZOO nám překazilo počasí, ale náhradní plán funpark Žirafa v Ostravě udělal dětem obrovskou radost.

Určitě jsme si tuto netradiční školu všichni užili a už se těšíme na nový školní rok.