Den otevřených dveří SŠ a VOŠ v Kopřivnici

V průběhu ledna se žáci 5.,6. a 7. ročníku z V., VI. a VII. třídy zapojili do výtvarné soutěže na téma Strojírenství, kterou vyhlásila VOŠ a SOŠ Kopřivnice. Z 18 výkresů, které jsme do soutěže přihlásili, bylo na výstavu vybráno 5. Výstava proběhla 19.1.2023 v rámci dne otevřených dveří v prostorách dílen VOŠ a SOŠ Kopřivnice. Všichni příchozí návštěvníci mohli hlasovat a rozhodovat o vítězích. Díky velmi ochotnému přístupu mistrů výcviku si naši soutěžící mohli už v dopoledních hodinách prohlédnout dílny, výstavu a také se zapojit do hlasování. Po sečtení hlasů všech návštěvníků jsme obdrželi výsledky a velice nás potěšilo 10. místo naší žákyně Daniely Adamovské. Akce se nám líbila a doufáme, že byla pro naše žáky inspirací pro volbu budoucího povolání.

odkazy zde:

Oceněné výtvarné práce našich žáků v soutěži pořádané SŠ v Kopřivnici

Oceněná výtvarná práce v soutěži SŠ v Kopřivnici