Extra třída - soutěž

Ve čtvrtek 20.12. byla ve škole už od rána vánoční atmosféra plná očekávání. Všechny děti se sešly v tělocvičně školy k vánočnímu debatování. Jednotlivé třídy předvedly krátká vystoupení, společně si připravily  zhodnocení své práce a předsevzetí do nového roku a společně si zazpívaly vánoční koledy.Na závěr tohoto milého setkání proběhlo vyhodnocení soutěže EXTRA TŘÍDA.

Tentokrát zvítězila I. třída (1,4 a 5 ročník) s pí. učitelkou Hanou Merendovou a pí. asistentkou Vladimírou Sobolovou. Všem moc gratulujeme.