Žákovská soutěž projektu "Aktivní občanství v globálních souvislostech"

Dne 9. června jely dvě žákyně naší školy Simona Fialová a Barbora Horváthová do Olomouce do Pevnosti poznání. Probíhala zde závěrečná žákovská soutěž v rámci ukončení projektu" Aktivní občanství v globálních souvislostech" (ARPOK Olomouc), do kterého byla naše škola dva roky zapojena. Žákyně zde představily prezentaci projektu a jeho osvětovou školní akci "Fair Trade proti dětské práci a chudobě" a "Stop válce a násilí", na kterých se podílela celá škola a také žákovský tým projektu.

Žačky si vedly na soutěži velmi dobře a se ctí obstály v prezentaci akce i v mluvním projevu v porovnání s ostatními ZŠ a SŠ. Byly velmi pochváleny i ze strany organizátorů.

Mgr. Iveta Ježková - koordinátor projektu