Turnaj ve stolním tenise

V úterý 24. února proběhl turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnili žáci z Nového Jičína, Bílovce, Frenštátu pod Radhoštěm, Fulneku a Kopřivnice. Žáci byli rozděleni do tří kategorií: mladší žáci, starší žáci a starší dívky. V kategorii mladších žáků se na 3. místě umístil Jaroslav Stejskal z Bílovce, na 2. místě Lukáš Kiš z Nového Jičína a na 1. místě Dominik Lacina z Nového Jičína. V kategorii starších dívek se na 3. místě umístila Tereza Milenovská z Frenětátu, na 2. místě Hana Stejskalová a na 1. místě Lucie Bubeníková, obě z Bílovce. V nejpočetnější kategorii starších chlapců se na 3. místě umístil Michal Demo, na 2. místě Patrik Strnadel, oba z Kopřivnice. 1. místo obsadil Tomáš Lacina z Nového Jičína.

Děkujeme všem za skvělou sportovní atmosféru a těšíme se zase za rok!