Víkendový pobyt ve škole

Vyvrcholením projektu byl závěrečný víkendový pobyt „VÍKEND S ETIKOU“ (23. 5. – 24. 6. 2017) spojený s pobytem a spaním ve škole. Probíhaly praktické prožitkové aktivity v jednotlivých dílnách vedených pedagogy školy na téma etické výchovy multikulturní výchovy, prevence rasismu, netolerance, předsudků a xenofobie, dále na téma prevence závislostí (alkohol, kouření, šikana, kyberšikana, umění „říci ne“drogám), žáci připravovali pod vedením pedagogů pokrmy, proběhl bobřík odvahy v temných školních zákoutích a večerní seznamovací, komunikační, osobnostně sociální aktivity. Čas byl i na relaxaci, sportování, tanec, zpěv i volnou zábavu dle výběru dětí.