Zahájení školního roku 2023/2024

Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024

V pondělí 4. září jsme mohli díky pěknému počasí opět zahájit nový školní rok společným setkáním na naší krásné školní zahradě „U Floriánka“. Paní ředitelka přivítala nové žáky i přítomné rodiče, kterých přišlo tolik, že školní zahrada byla skoro plná.  Slavnostní zahájení zpestřilo hudební a pěvecké vystoupení, kdy Nikolas Vojta a sourozenci Bandyovi společně s paní asistentkou Raškovou nám všem zahráli pěkné písničky na flétny a jednu píseň jsme si s nimi všichni společně zazpívali. Poté byly představeny děti nově nastupující do 1. tříd školy, které dostaly pamětní listy a drobné dárky.  Poté byli představeni i ostatní noví žáci školy, kteří nastupují do různých tříd a také pedagogové, asistentky pedagogů, vychovatelé ŠD a ostatní zaměstnanci školy.

Paní ředitelka pohovořila o tom, že nás v letošním školním roce čekají zajímavé projekty, akce, soutěže, plavání, sportování, učení a pobyt na přírodní a výukové zahradě „U Floriánka“, plno zájmových kroužků a dalších akcí školy. Popřála rovněž všem dětem, rodičům a pedagogům úspěšný rok plný nového poznání, zajímavého učení, tvůrčí spolupráce, společného setkávání i vzdělávání v atmosféře pohody a radosti.

Pak se žáci se svými pedagogy odebrali do tříd, kam s nimi mohli odejít i přítomní rodiče a strávit tak první den se svým dítětem ve škole. Nový školní rok začal…