Evropský svátek hudby

Dne 21. června poprvé vystupoval pro širokou veřejnost školní sbor „Floriánek“, který tvoří žáci 6. a 7. ročníku. Soubor vede paní Martina Rašková a Božena Sopuchová. Jejich vystoupení doprovodili a současně sólově zahráli žáci Nikolas Vojta a Izabela Bartoňová. Zpívali velmi krásně a hlavně s nadšením, což ocenili a kladně hodnotili sbormistři ostatní školních sborů.

Evropský svátek hudby se slaví již několik let. Vystupují zde školní sbory všech základních škol z Kopřivnice.