Roma Khelen - taneční soutěž

Dne 11. 5. 2024 se v Brně konala celostátní přehlídka romských tanečních souborů "ROMA KHELEN". Této přehlídky se zúčastnil náš školní taneční soubor "JILORO" za doprovodu p. asistentky Evy Demové, paní ředitelky Gerykové a p.uč. Matýskové Věry. Ve velmi nabitém programu, kdy vystoupilo celkem 16 souborů z celé ČR i ze Slovenska nás soubor naší školy vzorně reprezentoval a vůbec se "neztratil" mezi i profesionálními soubory, které nacvičují každý den, kdežto naši žáci se schází po výuce v tanečním kroužku přibližně 1x týdně.

Nádherné vystoupení, které sklidilo velký ohlas nacvičila a připravila se žákyněmi p. asistentka Eva Demová, která sklidila velké ocenění poroty za choreografii a za přípravu tohoto vystoupení a děvčata ocenění za skvělé taneční výkony i za kostýmy. Gratulujeme k výborné prezentaci talentu a nadání našich žáků a věříme, že budou v tančení pokračovat.

Mgr. Vlasta Geryková

Odkaz na video ze soutěže zde:

Roma Khelen Taneční soutěž romských souborů pořadané Salut Roma (youtube.com)