Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

V pondělí 4. září jsme v tělocvičně školy zahájili nový školní rok 2017/2018 společným setkáním. Paní ředitelka přivítala nové žáky i přítomné rodiče. Byly představeny děti, které nastupují do přípravné třídy „Sluníčko“, která při naší škole pracuje již šestým rokem. Děti přivítala paní učitelka Mgr. Hana Merendová. Dále byly představeny děti z 1. třídy, které přivítala jejich třídní učitelka, paní Mgr. Jana Polívková a Mgr. Jana Hyklová. Poté byli představeni další pracovníci školy. Paní ředitelka pohovořila o tom, že nás v letošním školním roce čekají zajímavé projekty, akce, soutěže i ozdravný pobyt. Popřála rovněž všem dětem, rodičům a pedagogům úspěšný rok plný nového poznání, zajímavého učení, tvůrčí spolupráce, společného setkávání i vzdělávání v atmosféře pohody a radosti.

Pak se žáci se svými pedagogy odebrali do tříd, kam s nimi mohli odejít i přítomní rodiče a strávit tak první den se svým dítětem ve škole.