Muzikálový Motýlek

Ve dnech 6., 7. a 9. 11. 2015 se žáci naší školy zúčastnili XIX. ročníku přehlídky tance, zpěvu a dramatické tvorby handicapovaných dětí, kterou každoročně pořádá Základní škola a Mateřská škola Motýlek, p.o. Kopřivnice ve spolupráci s Kulturním domem Kopřivnice. V pátek byl pro děti nachystán pestrý program: vyrábění masek, malování na obličej, úprava účesů, fotokoutek, pohádka a diskotéka. V sobotu děti prezentovaly svá vystoupení před veřejností a v pondělí vystupovaly pro kopřivnické školky a školy. Letošním tématem byl MUZIKÁL. Žáci ve věku 5 až 15 let se představili s tanečním vystoupením s názvem Správná parta! Hudba i tanec byl inspirován slavným americkým muzikálem Pomáda. Všichni jme si tuto skvělou akci užili a už se těšíme na příští rok!