Někdo v lese

V rámci kampaně Měsíc pro Zemi se dne 17. dubna v okolí Červeného kamene uskutečnilo naučné dopoledne pro žáky 2. stupně základních škol s názvem „Někdo do lesa?“. Vzdělávací program připravil odbor životního prostředí MÚ Kopřivnice.

V rámci několika stanovišť byli žáci seznámeni s aktivitami lesní pedagogiky, s činnostmi a hospodařením v lese, s důležitými funkcemi lesa a dalšími fakty, které se týkají lesa a péče o něj. Proběhly také praktické ukázky.

I přes nepřízeň počasí žáky akce velmi zaujala – a to především – svou odborností a pestrostí témat. DĚKUJEME!