Veselé zoubky

Dne 18. 5. 2021 se uskutečnil projekt VESEELÉ ZOUBKY, který byl určen žákům 1. ročníku. Tento projekt připravila společnost dm drogerie markt s.r.o.

Projekt je zaměřen na prevenci čištění zubů, péči o zuby, ústní hygienu a příčinu vzniku zubního kazu.

Děti se dozvěděly vše potřebné, jak se starat o své zuby.

Celým projektem nás provázel  Hurvínek s Máničkou, o kterých jsme shlédli krátký film.

Děti pak společně s vyučujícím vyplnili připravené pracovní listy, ve kterých si veškeré informace zopakovaly a upevnily.

Jako dárek každé dítě obdrželo nálepku – jak si správně čistit zuby a taštičku, která obsahovala – zubní kartáček, zubní pastu, žvýkačky bez cukru a přesýpací hodiny pro čištění zubů.

Děkujeme společnosti dm za pěkně připravený preventivní program.