Turnaj ve stolním tenise 2018

Ve středu 28.února 2018 proběhl na naší škole tradiční turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnili žáci z Nového Jičína, Bílovce, Frenštátu pod Radhoštěm, Fulneku a Kopřivnice. Žáci byli rozděleni do tří kategorií: mladší žáci, starší žákyně a starší žáci.
V kategorii mladších žáků všechna místa obsadili hráči naší školy - 1.místo Vojtěch Kudělka, 2.místo Patrik Hudák a 3.místo Dominika Horváthová.
V kategorii starších žákyň se na 1. místě umístila Sára Ľuptáková a na 2.místě Martina Strnadlová, obě žákyně naší školy. 3.místo obsadila Klára Frehárová ze ZŠ Frenštát.
V kategorii starších žáků 1.místo patřilo Tomáši Lacinovi ze ZŠ Nový Jičín, 2.místo vybojoval Patrik Strnadel z naší školy a 3.místo obsadil Adam Mičulek ze ZŠ Bílovec.
Děkujeme všem za skvělou sportovní atmosféru.