Školní debatování

27.11. proběhlo ve škole tradiční Debatování – setkávání žáků i učitelů, které probíhá několikrát do roka. Učitelé hodnotí prospěch, chování i aktivity žáků za uplynulá období. Tentokrát pí.ředitelka školy všechny přítomné seznámila s připravovanými akcemi školy a poděkovala žákům za úspěšnou reprezentaci  na přehlídce handicapovaných žáků „Motýlek“.Dále předala ocenění žákům 6.a 8.ročníku za účast v celostátní soutěži „Vícejazyčnost je bohatství“, vyhlášenou časopisem Kamarád. Jmenovitě byli také oceněni žáci za účast v soutěži Pexeso, pořádanou školou J.A.K.Fulnek. Oceněna byla Sára Ľuptáková za 2.místo v kategorii starších žáků.V kategorii mladších žáků byli ocenění Patrik Hudák za 1.místo a Alena Kvitová za 3.místo.