Tanec pro zdraví a radost

Dne 16. 2. 2015 proběhla v rámci zájmového kroužku „Šikulky“ zajímavá taneční dílna “Tanec pro zdraví i radost“. Společně s rodiči či prarodiči, kteří se zúčastnili v hojném počtu, se žáci naučili pod vedením p. ředitelky Gerykové nebo samotných žáků netradiční tance různých stylů. Tančili jsme country tance, romské tance, naučili jsme se kolový řecký tanec či jsme relaxovali při mezinárodním Slunečním tanci na hudbu J. S. Bacha.

Na akci rovněž žáci předvedli svým rodičům či prarodičům ukázky moderních tanců jako je hip hop, break dance či párová latina, kterou prezentovala se svými dcerami p. Kačová. Taneční dílna se všem moc líbila a všichni zúčastnění požadovali její pravidelné opakování. Neboť při pohybu a tanci je nám všem společně dobře bez rozdílu věku.