Princezny v 18. století

Den 15. 4. 2024 se žáci naší školy zúčastnili vzdělávacího programu s názvem Princezny v 18. století.

Paní  Bc. Dana Šimková nám zajímavou formou vykládala o době, kdy žila Marie Terezie (ona sama ji představovala, měla oblečené šaty a doplňky, které připomínaly dobu, ve které žila).

Přibližovala život chudých i bohatých lidí, zaměřila se na oblečení, zvyky, tradice a pobavila nás svým humorným vystupováním.

Program se dětem líbil a je možné, že si další vzdělávací program od paní Bc. Dany Šimkové objednáme.