Natálie Ošmerová - úspěch v krasobruslení

Žákyně ZŠ Floriána Bayera, Kopřivnice získala 1. místo v mezinárodní Speciální olympiádě v krasobruslení v Brně

Devítiletá žákyně Natálie OŠMEROVÁ ze Základní školy Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace získala 1. místo v mistrovství v krasobruslení s mezinárodní účastí sportovců Speciálních olympiád - kategorie Ladies level 3, která se konala dne 1. října 2022 v Brně. Velký úspěch žákyně je vzornou reprezentací školy i Moravskoslezského kraje a zároveň motivací žáků se zdravotním postižením k pohybu a sportu.

Mgr. Vlasta Geryková