Den Země – VOLÁNÍ ZEMĚ

U příležitosti Dne Země jsme se zúčastnili kooperativní hry pro děti 1. stupně, kterou připravilo město Kopřivnice ve spolupráci s Mgr. Kristýnou Nováčkovou, Stromov, z.s.

Akce se konala v parku Edvarda Beneše dne 26. 4. 2024 v dopoledních hodinách. Děti se zde seznámily s jednotlivými ekosystémy Země, plnily úkoly jak dovednostní, znalostní nebo se učily, jak vzájemně spolupracovat.

Reprezentovalo nás družstvo, které se skládalo s 8 členů. (4 chlapci a 4 dívky z 2., 3., 4., a 5. ročníku)

Jako výhru jsem si donesli finanční dar ve výši 3 000Kč.

Už se těšíme na příští rok, kdy se akce opět rádi zúčastníme.