Kapka

Dne 26.4.2021 probíhal v naší školní družině program  v rámci globálních témat s názvem KAPKA.  Děti se dozvěděly, kde všude se mohou setkat s vodou, jaké skupenství má voda, že nejvíce vody se nachází v jezerech nebo například kolik vody je v lidském těle a proč voda teče. Celý program byl prokládán také společnými úkoly či hrou, kde si děti vyzkoušely třeba přivolávání deště a také si  zatipovaly  kolik vody spotřebuje třeba pračka nebo kolik vody se spotřebuje při splachování či mytí rukou. Nakonec si děti vytvořily pomocí drátku a perliček kapku vody.