Koprstar 2016

Ve čtvrtek 18. února  proběhlo  školní kolo KOPRSTAR 2016. Zúčastnilo se ho 20 žáků 1. až 9. ročníku. Slyšeli jsme písně lidové i umělé, většinou v češtině, jedna žákyně zazpívala slovensky. Převažovaly zpěvy bez doprovodu nebo s doprovodem kláves, jedna žákyně zpívala s podkladem.  V letošním ročníku nikdo nepostoupil do semifinále, ale přesto všichni předvedli velmi dobrý výkon. Porota každého ohodnotila známkami i slovně. Všichni dostali diplom a drobné dárky.  Už se těšíme na příští ročník !