Neandrtálci na Kotouči

Dne 14. května se žáci 2. stupně vzdělávali prostřednictvím Muzea Šipka ve Štramberku. Úkolem bylo vést žáky ke kladnému vztahu a probuzení zájmu o archeologii a historii a také uvědomění si jejich významu pro současnou společnost.

Program, který probíhal v jeskyni Šipka, byl zaměřen na nejstarší archeologické nálezy ze starší doby kamenné a také na Neandrtálce a jejich způsob života. Zakončen byl v Muzeu Šipka, kde žáci zhlédli krátký film a prohlédli si prostory muzea.

Všichni jsme byli programem nadšeni! DĚKUJEME.