Ekologiáda 2023

I v letošním školním roce se žáci naší školy účastnili  “Kopřivnické ekologiády” - soutěže žáků kopřivnických škol, která proběhla v úterý dne 18. 4. 2023 u příležitosti Dne Země. Akce proběhla opět v parku Edvarda Beneše. Za naši školu soutěžilo 6 žáků 2. - 5. ročníku pod vedením jednoho pedagoga. Děti si mohly vyzkoušet zábavnou formou své dovednosti i vědomosti z oblasti ekologie, především tematiku odpadů a jejich třídění. Soutěžící družstvo naší školy přišli také podpořit jejich spolužáci, kteří fandili ze všech sil i v nepříznivém a chladném počasí. Součástí soutěžního klání bylo také zhotovení transparentu se sloganem - o ten se postarala paní vychovatelka školní družiny se svými svěřenci. Náš transparent patřil k těm nejlépe hodnoceným.

Petra Pargáčová