Zátopkova pětka a desítka

Dne 18. 9. 2020 se naše škola zúčastnila akce „Zátopkova pětka a desítka“. Pořadatelem této sportovní pohybové aktivity byla ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici.  Jednalo se štafetový běh dětí na 5 a 10 km.

Naše škola se této akce zúčastnila vůbec poprvé, neboť se nám již podařilo sestavit družstvo 25 žáků převážně z 1.stupně a běželi jsme tedy 5km. Neobsadili jsme sice stupně vítězů, ale i 4. místo je pro nás úspěchem.

Žáci byli odměněni diplomem a sladkostmi. Příští rok se určitě rádi opět zapojíme a třeba i se žáky 2. stupně do Zátopkovy desítky.

Zapsala:

Mgr. Jana Polívková