Koprstar 2023

Ve středu 22. února se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže "Koprstar"  Žáci se se svými vyučujícími vzorně připravili a vystoupili převážně s lidovými písničkami. Všem se jejich vystoupení povedla. Byli oceněni velkým potleskem svých spolužáků, diplomem, drobným dárkem a sladkostí. Porota vybrala do semifinále, které se uskuteční ve středu 8. března v kinosále Kulturního domu Kopřivnice, žáky Nikolase Vojtu a Sebastiana Vojtu. Všichni jim budeme držet palce!

Současně proběhla recitační soutěž, kde vystoupili žáci samostatně, některé třídy společně. Všichni byli taktéž oceněni potleskem spolužáků, diplomem, drobným dárkem a sladkostí.

Už se všichni těšíme na další ročník „Koprstar“.