Ozdravný pobyt na Horní Bečvě

V termínu 25. – 29. 3. 2019 se 30 žáků naší školy zúčastnilo ozdravného pobytu ve středisku UNIGEO v oblasti Horní Bečvy. Absolvovali připravený EVVO program, kde se seznamovali s ekosystémem les, voda, odpadové hospodářství, ale taky s problematikou neobnovitelných a obnovitelných zdrojů, jejich významem pro člověka a dopadem jejich využívání na životní prostředí.
Ozdravný pobyt byl dotován Státním fondem životního prostředí České republiky částkou 42 000 Kč v rámci programu podpory ozdravných pobytů dětí z oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší.
Dotaci jsme získali i na ozdravný pobyt v roce 2020. Všichni se již těšíme.