„Palačinky pro radost“

Ve čtvrtek 16. listopadu se uskutečníl na Odborném učilišti v Novém Jičíně první ročník soutěže „Palačinky pro radost“ pro žáky 8. a 9. ročníku. Úkolem soutěžících bylo připravit palačinku, naplnit ji ve verzi sladké či slané a nakonec nazdobit. Porota hodnotila pracovní postup, dodržování hygieny, nápaditost, chuť a závěrečnou prezentaci. Míša Vargová připravila palačinku se slanou náplní a získala 3. místo. Martina Strnadlová připravila palačinku se sladkou náplní a s přehledem vyhrála.