Sexuální výchova - II. stupeň ZŠ

Primární prevence a podpora zdraví, téma:

„SEXUÁLNÍ RIZIKOVÉ CHOVÁNÍ

VČETNĚ HIV“

Realizace: Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě,

Lékařská fakulta Ostravské univerzity

V březnu 2022 byl realizován program primární prevence a podpory zdraví pro žáky 2. stupně ZŠ.

Vzdělávací program s názvem - „SEXUÁLNÍ RIZIKOVÉ CHOVÁNÍ VČETNĚ HIV“ - byl zaměřený na prevenci přenosu infekce HIV a dalších sexuálně přenosných onemocnění.

Program byl realizován odborníky z resortu zdravotnictví, proběhl formou přednášky s diskuzí a poté následovala interaktivní hra „Hravě o prevenci“.

Děkujeme za odbornou úroveň a zvolenou formu besedy, která byla pro žáky velmi zajímavá a přínosná.