Hry bez hranic

V měsíci květnu pořádala ZŠ a MŠ Motýlek v Kopřivnici Hry bez hranic. Dne 7.5. se vybrané děti naší školy zúčastnily Her bez hranic na bazénu v Kopřivnici. Děti si nejen zasoutěžily, ale hlavně si užily spoustu her ve vodě. Nezapomenutelné zážitky si odnesly zejména z atrakcí aquazorbingu.

Dne 13. 5. se děti zúčastnily her na Ranči Hermelín v Novém Jičíně. Děti soutěžily v netradičních disciplínách - jízda s kolečkem, zametání slámy, pletení copánků. Největší úspěch měla jízda na koních a v  bryčce tažené koňmi. V průběhu dopoledne si děti opekly špekáčky. Netradiční zážitky u koní na Ranči se setkaly u našich dětí s velkým úspěchem.