Hry bez hranic - Ranč Hermelín

17.5. 2017 pořádala ZŠ a MŠ Motýlek Kopřivnice tradiční Hry bez hranic na Ranči Hermelín v Novém Jičíně. Tak jako pokaždé jsme s radostí přivítali jejich pozvání a této akce jsme se zúčastnili s vybranými žáky naší školy. Soutěžilo se v netradičních disciplínách jako např jízda s kolečkem, zametání slámy, pletení copánků, hod polštářkem na cíl a přebírání hrachu. Tak jako každoročně největší úspěch měla jízda na koních. Netradiční zážitky u koní na Ranči byly pro naše děti krásným zážitkem na který se dlouho vzpomíná.